Warning: include(assets/inc/menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/virtualsoaring.eu/www/czech-republic.php on line 10 Warning: include(assets/inc/menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/virtualsoaring.eu/www/czech-republic.php on line 10 Warning: include(): Failed opening 'assets/inc/menu.php' for inclusion (include_path='.:') in /DISK2/WWW/virtualsoaring.eu/www/czech-republic.php on line 10

Czech_Republic [0.5]

Scenerie pro Condor 2 — autor: Luboš Faitz (LFM)

Scenerie České republiky pro plachtařský simulátor Condor 2 o velikosti 300x300 km.

Popis scenerie
Aktuální verze [0.5] obsahuje hotových 13 řad a 7 sloupců, zbývá dodělat 6 sloupců na východ. Scenerie obsahuje 29 letišť, z toho je jich 23 v České republice. Teď létatelná část scenerie má na šířku 161 km a zasahuje ze západu od města Aš po kraj západní části Prahy. Ze severu na jih je pokrytá celá část České republiky.

Zdroje a poděkování
Scenerie je tvořena z umělých textur plus výřezy z orta. Obsahuje 3D objekty památek, za která děkuji klukům, co je vytvořili pro MSFS a Xplane (Honza Štěpnička, Milan Šmíd atd.). Dále jsou ztvárněny dálnice, silnice, okresní cesty a vodní plochy plus zalesnění plus detailně modelovaná letiště v ČR. Velké díky chci hlavně vyjádřit Milošovi Kochovi (MK) za pomoc a cenné rady při tvorbě scenerie, Michalovi Ondráčkovi (R3) za pomoc s vkládáním objektů budov a Piotrovi Raczynskému (PIT) za alternativní mapu pro PDA.


Stažení scenerie
Scenerii si můžete stáhnout z Google Drive (2 soubory: samospouštěcí .EXE instalační soubor + nutnost stáhnout taky .DAT soubor) nebo ji najdete také na webu Condor.club.


Darování přes PayPal
Pokud se vám tato scenerie líbí, můžete finančne podpořit tvůrce Luboše Faitze (LFM). Neváhejte udělat malý finanční dar/příspěvek prostřednictvím služby PayPal. Děkujeme!